kutsalkitap-e1509902773829.pngBu Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“On milyonlarca insan Kutsal Kitap Uygulaması’nı kullanıyor ve Tanrı’nın Sözü’nü hayatlarının bir parçası haline getiriyor. Uygulamayı bedavaya indirip her yerden yer imlerinize, notlarınıza ve okuma planlarınıza ulaşın. Mobil cihazınızı kullanarak Kutsal Kitap’ın yüzlerce çevirisini okuyun ve dinleyin.”

Kutsal Kitap2Bu Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Bu uygulama Kutsal Kitabı taşınabilir ve her an erişilebilir kılıyor. Bu uygulamayı, Tanrının Sözü’ne odaklanmanız için hazırladık. Herkesin kolayca kullanabileceği ve dikkatini sadece metne yoğunlaştırabileceği şekilde olmasına özen gösterdik. Metin içinde geçişler ve arama yapmak için kolay bir arayüz oluşturduk. Ekrana 2 dokunuşla gece okumanızı kolaylaştırabilir, rahat okumanızı sağlayacak karakter büyüklüğüne ve ekran rengine kendiniz karar verebilirsiniz. Eminiz beğeneceksiniz.”

HADİ İncil’i Okumak İçin Buraya Tıklayın!KutsalKitap3
“Dünyanın dört bir yanında Halk Dilinde İncil okunuyor – tamamen ücretsiz. Halk Dilinde İncil, din âlimleri tarafından beş yıllık yoğun çalışmalar sonucunda ortaya konmuş çok önemli ve yeni bir tercümedir. Tercümede her seviyede insanın anlayabileceği bir dil kullanılırken asıl el yazmalarındaki orijinal anlam da büyük titizlikle muhafaza edilmiştir…”

KiliseBu Kilise Uygulamasını İndirmek için Buraya Tıklayın!
“Kutsal Kitaptaki gerçeklerden alınmış Hıristiyanlıkla ilgili bilgileri içeren Kilise uygulamasına hoş geldiniz. Burada bulabileceğiniz çeşitli video, kitap, makale, müzik, Kutsal Kitap’tan ayetler ve daha fazlasını Facebook, Twitter ve e-Mail aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın amacı, yakın çevremizde yaşayan Hıristiyan kardeşlerimizi ülkemizin farklı yerlerindeki kiliselere hizmet etmeleri konusunda teşvik etmek ve ilgilenenlerle inancımız hakkında paylaşmayı kolaylaştırmaktır. Bu uygulama sayesinde size daha etkili bir şekilde hizmet edebileceğimizi umuyoruz.”

KutsalKitapApp4Bu Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Çocuklar için Kutsal Kitap Uygulaması, çocuklara kendi başlarına keyifli bir Kutsal Kitap deneyimi yaşatmak için tasarlanmış, YouVersion’un en yeni uygulamasıdır. OneHope ortaklığı ile geliştirilmiş Çocuklar için Kutsal Kitap Uygulaması şu ana kadar 9 milyonu aşkın Apple, Android ve Kindle cihazılarına indirilmiştir, ve her zaman tamamiyle ücretsizdir.”
TapinmaOnderi
Bu Tapınma Önderi Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Tapınma Önderi, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok başka ülkelerinde kullanıldığını, internet bağlantısı olan veya olmayan cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar için bir uygulamadır.”

Radio Shema Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın! RadioShema

“Radio Shema Ankara büyük şehri ve civarına FM 98.0 frekansından hava yayını yapmaktadır. Ankara’daysanız bizi radyonuzdan dinleyebilirsiniz. Ankara dışındaysanız, yayınımızı İnternetten takip edebilirsiniz. Nasıl bağlanırım derseniz, birçok yöntem vardır.”

SAT-7-TURKSAT 7 -Türk Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
SAT 7 -Türk İPhone Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Türkçe konuşanlar için yayın yapan yüksek kaliteli Hristiyan kanalı SAT-7 TÜRK’ü izlemek için uygulamamızı indirebilirsiniz.”

SozlukBu Kutsal Kitap Sözlüğünü İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Bu ücretlidir. “Kutsal Kitap Sözlüğü, Tevrat, Zebur ve İncil’de geçen tam 2.136 temel terimi detaylı bir şekilde açıklayan, Kutsal Kitap’ta geçen kişi, yer ve olaylar hakkında geniş bilgi veren ansiklopedik bir sözlüktür.”

 

Advertisements